Usługi

Firma BASEKO w Opolu oferuje mycie dachu, mycie elewacji, czyszczenie i mycie kostki brukowej oraz powierzchni betonowych. Zabrudzona kostka brukowa przed domem to problem niejednego z nas. Usuwamy zazielenienie ( mech, glony, grzyby, pleśnie), brud atmosferyczny, sadzę. Usunięcie zabrudzeń to zasadniczy element prac porządkowych.

Firma BASEKO specjalizuje się w myciu kostki brukowej oraz powierzchni betonowych, wykorzystując w tym celu najwyższej jakości detergenty i urządzenia czyszczące.

Dachy i elewacje, na których osadzają się zabrudzenia to powszechny problem. Zabrudzenie dachów i fasad domów jednorodzinnych, kamienic, czy też budynków publicznych doprowadza do zatracenia estetyki, jaką powinny zachowywać elewacje. Oferowane przez naszą firmę czyszczenie  struktury powierzchni przywraca budynkom właściwy i zadbany wygląd. Stosujemy jedynie odpowiednie i sprawdzone środki, które są adekwatnie dobierane do powierzchni, które podlegają czyszczeniu. Zabrudzenia elewacji zwykle są dość trwałe i niezbyt łatwo podlegają usuwaniu. Zwykłe mycie elewacji może okazać się działaniem mało skutecznym. Czyszczenie takich zabrudzeń wymaga odpowiedniego oszacowania ich głębokości oraz rozpoznania, na jakim podłożu występują. Zanieczyszczenia pochodzące od spalin, sadzy, mchów, glonów i pleśni  – a z takimi mamy do czynienia powinny być usuwane przy zastosowaniu właściwych detergentów.

Realizujemy te większe i te mniejsze zlecenia. Oferujemy najwyższą jakość usług i pełne Państwa zadowolenie na długi czas. Jeśli interesuje Państwa mycie dachu, mycie elewacji lub czyszczenie kostki brukowej, a do tego szybka realizacja zlecenia i krótki czas oczekiwania na naszą ekipę fachowców, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Realizując zlecenia, dajemy z siebie 100%, a więc czyszczenie i mycie kostki brukowej to zadanie, które wykonamy najlepiej, jak tylko jest to możliwe. Nasza firma dysponuje konkurencyjnym cennikiem mycia i czyszczenia.

Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie. Koszt wykonywanych przez nas usług podawany jest na podstawie bezpłatnej wizji lokalnej, często po bezpłatnej prezentacji metody i skuteczności czyszczenia. Brak prądu nie jest dla nas problemem ponieważ posiadamy również myjki z silnikami spalinowymi.

Istnieje również możliwość wstępnej (przed oględzinami) wyceny na podstawie wysłanych do nas zdjęć pocztą elektroniczną i po podaniu wszystkich czynników dotyczących zlecenia takich jak:

  • wielkość czyszczonej powierzchni
  • rodzaj powierzchni
  • rodzaj zabrudzeń
  • dostępność mediów (wody, przyłącza 230V,)
  • możliwości dojazdu

Po wykonanej usłudze mycia dachu lub czyszczenia kostki zachęcamy również Państwa do skorzystania z usługi, która przedłuża czystość i trwałość , stosując środki konserwująco-impregnujące. Impregnacja zapobiega wnikaniu zanieczyszczeń w głąb powierzchni. Stosujemy tylko sprawdzone oraz bezpieczne środki .

Nie czekaj i już dziś zadbaj o swoją posesję.