Mycie elewacji

Zależy nam na tym, aby prace wykonywane przez naszą firmę, przyczyniały się do poprawy wyglądu Państwa domów, posesji oraz innego rodzaju powierzchni, które mają znaczenie wizerunkowe.

Jedną z takich powierzchni z pewnością jest elewacja, która jako wizytówka naszego domu narażona jest na wiele czynników zewnętrznych, takich jak zabrudzenia atmosferyczne czy komunikacyjne. Dotyczy to przede wszystkim północnej strony budynku, która z racji słabego nasłonecznienia, a co się z tym wiąże – dużej wilgotności – jest dużo bardziej podatna na porastanie mchem i grzybami, co znacznie osłabia jej strukturę.

Nasza firma oferuje Państwu mycie elewacji, obejmujące czyszczenie tynków mineralnych, akrylowych, silikatowych, piaskowca, a także płyt kamiennych lub klinkierowych oraz sidingu.

Jesteśmy w stanie usunąć różnego rodzaju zabrudzenia, wykorzystując nowoczesne wysokociśnieniowe myjki oraz sprawdzone przez naszą firmę, profesjonalne środki czyszczące. Poza myciem elewacji zajmujemy się również impregnacją czyszczonej powierzchni. Dzięki temu efekt uzyskany po umyciu elewacji utrzyma się na dłużej, a sama powierzchnia będzie bardziej odporna na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Wykorzystujemy kilka rodzajów impregnatów – w swojej ofercie posiadamy środki akrylowe, siloksanowe oraz woskowe.

Poniżej znajdą Państwo zdjęcia z efektami naszej pracy, przedstawionymi na powierzchniach o zróżnicowanej strukturze.

 

Mycie tynku akrylowego
Mycie tynku mineralnego
Czyszczenie sidingu