Mycie dachów

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni. Naszym Klientom oferujemy mycie dachów, które pokryte są materiałami ceramicznymi i cementowymi, a także blacho-dachówką bądź gontami bitumicznymi.

Takie zanieczyszczenia jak mchy, grzyby, glony, pleśnie, a także sadza oraz wiele innych czynników mają istotny wpływ nie tylko na estetykę budynku, ale przede wszystkim wytrzymałość zadaszenia. Z tego względu jego czyszczenie odgrywa bardzo istotną rolę oraz powinno być rzeczą, której nie należy pomijać. Regularne mycie dachu pozwala wydłużyć jego żywotność oraz korzystnie wpływa na wygląd naszego domu.

Środki myjące oraz odpowiednią metodę czyszczenia dobieramy w zależności od rodzaju pokrycia dachu i stopnia jego zabrudzenia. Do wykonania usługi wykorzystujemy myjki wysoko i niskociśnieniowe oraz gorąco i zimnowodne. Korzystamy tylko ze sprawdzonych preparatów pochodzących od renomowanych firm. Nasza firma realizuje swoje usługi w oparciu o metody alpinistyczne lub z wykorzystaniem podnośników koszowych. Wszystkie prace wykonywane są przez doświadczonych oraz odpowiednio przeszkolonych fachowców.

Proponujemy Państwu również impregnację czyszczonej powierzchni, która zapewni trwalszy efekt wykonanych przez nas prac, jak i przywróci dawny blask dachu. W swojej ofercie posiadamy kilka rodzajów impregnatów – preparaty siloksanowe, woskowe i akrylowe.

Zakres realizowanych przez naszą firmę prac uzależniony jest od Państwa indywidualnych oczekiwań.

 

Mycie dachówki ceramicznej
Mycie dachówki cementowej
Impregnacja dachówki