Czyszczenie kostki

Jedną z usług, w wykonywaniu których specjalizuje się nasza firma, jest kompleksowe czyszczenie kostki brukowej betonowej i kamiennej, a także tarasów, podjazdów oraz schodów pokrytych płytkami ceramicznymi i gresowymi.

Kostka brukowa to bez wątpienia jeden z najbardziej eksploatowanych elementów wokół budynków mieszkalnych bądź obiektów firmowych, który w pewnym stopniu stanowi także wizytówkę posesji. Niestety jest to powierzchnia szczególnie narażona na różnego typu zabrudzenia, takie jak plamy błotne, oleje samochodowe czy plamy z rdzy, a także stopniowe pokrywanie mchem lub porostami.

Aby nasze usługi porządkowe przynosiły jak najlepsze rezultaty, do czyszczenia kostki brukowej wykorzystujemy wysokociśnieniowe myjki gorąco i zimnowodne z dedykowanymi do nich szczotkami, które ograniczają rozproszenie się brudu podczas mycia. Dodatkowo stosujemy profesjonalne środki czyszczące, które wnikając w powierzchnię, zapobiegają szybszemu rozwojowi niechcianych mchów i porostów.

Ponadto naszym Klientom poza myciem płytek, kostki brukowej czy tarasów, proponujemy również impregnację wyczyszczonych powierzchni, stosując specjalistyczne preparaty siloksanowe, woskowe lub akrylowe. Zastosowany przez nas impregnat, skutecznie utrudnia porastanie mchem oraz przeciwdziała osadzaniu się zanieczyszczeń, co znacznie zwiększa żywotność materiału który jest nim pokryty.

Wszystkie z wykorzystywanych przez nas urządzeń oraz preparatów, cechują się bardzo dużą skutecznością działania, a także zostały sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa. Szczegóły współpracy oraz ich koszt zawsze ustalane są indywidualnie z Klientem.

 

Czyszczenie tarasów
Mycie kostki
Mycie płytek cementowych